Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Предпочитана литература
#1
Information 
Какво четете, любим жанр, автор?
Последната ви прочетена книга  Cool

Аз лично си чета от време на време разказите на Робърт Шекли (който и том да хванете (ако сте фенове на фантастиката) няма грешка), разкази с неочакван край, препоръчвам.


И за да не отварям нова тема, тук може да се говори и за поезия  Blush
I only believe in what I can see, and the things that I can achieve.
Отговори
#2
Много яка книга на Треванян - Шибуми.
Отговори
#3
Последно прочетох Стопанката на Господ на Розмари Де Мео, сега чета следващата нейна Зарана Wink
Отговори
#4
Да не забравяме една класика сред фантастичните книги - Пикник край пътя, на братя Стругацки. От книгата идва идеята за играта S.T.A.L.K.E.R
Отговори
#5
(02-01-2024, 11:56 PM)X-PrAnK написа: Последно прочетох Стопанката на Господ на Розмари Де Мео, сега чета следващата нейна Зарана Wink

От доста време я мисля тази "Стопанката на Господ", доста добри отзиви има за нея. Ще я сваля в едни по добри времена  Shy
I only believe in what I can see, and the things that I can achieve.
Отговори
#6
(02-03-2024, 01:36 PM)Akira написа:
(02-01-2024, 11:56 PM)X-PrAnK написа: Последно прочетох Стопанката на Господ на Розмари Де Мео, сега чета следващата нейна Зарана Wink

От доста време я мисля тази "Стопанката на Господ", доста добри отзиви има за нея. Ще я сваля в едни по добри времена  Shy

Там е работата, че не можеш да я свалиш...няма я в елекронен вариант, а само в добрия стар традиционен вариант на хартия. Самата Розмари с дълбоки български корени много вироглава, с изострено чуство за справедливост и твърдо решила да върне Българщината където и е мястото - в България. Влиза в пререкания с всички книгоиздателства в България и в крайна сметка им показва среден пръст на всички - самофинансира си книгата, издава я и сама я разпространява в нейния си сайт. Поръчваш, доставя ти се директно. Няма книжарници, няма представители, няма посредници, няма дяволи...това е правилния начин според мен. Може да се пърчат и двете книги от тук: 

https://narichane.com/%D0%BF%D0%BE%D1%80...%82%D0%B0/

https://narichane.com/produkt/zarana-kniga/

За мен лично, всеки български дом (където и да е той..) трябва да ги има тези двете книги. Особено пък за тези, които живеят и работят в Чужбина..

Поздрави,
Екс.
Отговори
#7
Ясно, ами.. ще се мисли вариант.
I only believe in what I can see, and the things that I can achieve.
Отговори


Отваряне на:


Потребители разглеждащи темата: 4 гост(и)